Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi]

saskin Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi]

Mesaj tarafından Polizel Ptsi 18 Şub. 2008 - 12:57

Artık gerçekten bedava Premium sahibi olabileceksiniz. Hem de hiçbir ücret ödemeden. Üstelik tamamen yasaldır. Bu yöntem Knight Online, Rapidshare, İnternette Kredi Kartı İle Alınacak Herşey İçin Bu Para Kullanılabilir. Günde 10 dakikanızı ayırmanız yeterli. Bu yol denenmiş ve olumlu sonuçlanmıştır. Basit olarak yaptığımız işlem şudur: İnternette reklam tıklama başına ücret ödeyen siteler sayesinde. Reklamlara tıklayarak, Sahip olduğumuz PayPal hesabımıza para kazandırıyoruz.

Aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli:

1. Kendimize yeni bir e-mail hesabı alıyoruz. (NOT: Bu hesap daha sonra tekrar tekrar kullanılacaktır.)

2. Aldığımız bu mail ile ilk önce http://www.paypal.com ’a üye olmamız gerekiyor. Bunun için;

ADIM 1
PayPal’ın sitesine girdikten sonra SIGN UP yazan yere tıklıyoruz.
Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi] 1adim10
ADIM 2
Daha sonra açılan sayfadan ülke seçimimizi yapıyoruz.
Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi] 2_ad3010
ADIM 3
Hiçbir şeye dokunmadan CONTINUE’ye tıklayıp ilerliyoruz.
Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi] 38d3236744ed7558c16e3
ADIM 4
Açılan sayfada ki ilgili yerleri dolduruyoruz. Burada ki e-mail kısmı bizim için çok önemli. Mutlaka yeni aldığımız mail adresini yazmamız gerekmektedir ki bu e-mail bizim PayPal hesabımızın ID’si olacaktır. Yani ödeme yapılması için ilgili sitelere bu e-maili vereceğiz.
Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi] C1eadc3e54ef188b6e1b4
ADIM 5
Sonraki adımda bizden Kredi Kartı bilgileri istenecek. Ama bununla herhangi bir ilgimiz olmadığı için sayfanın sol üst kısmında bulunan PayPal logosuna tıklıyıp çıkıyoruz ve e-mail kutumuzu kontrol ederek PayPal’dan gelen e-maili tıklayıp PayPal aktivasyonumuzu gerçekleştiriyoruz.
Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi] 6_adim10
ADIM 6
E-Mail aktivasyonumuzu yaptıktan sonra http://www.paypal.com 'a girerek, kayıt olurken kullandığımız e-mail ve şifremizi girerek LOGIN oluyoruz.

Evet, kazandığımız paralarımızın yatacağı PayPal hesabımızın açılımını sonunda tamamladık.

3. Şimdi para kazanacağımız yere üye olmaya geldi.

ADIM 1
Öncelikle http://bux.to adresine tıklıyoruz ve açılan sayfanın sağ üst köşesindeki REGISTER yazan yere giriyoruz.
Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi] C665de805bbc3e91b9bc1
ADIM 2
Açılan sayfadaki üyelik bilgilerimizi eksiksiz olarak dolduruyoruz. (Dikkat: Buradaki e-mail adresiniz, kazancınızı alabilmeniz için PayPal’a kayıt olurken kullandığınız e-mail adresiniz olmalıdır. Ayrıca REFFERER kısmında oynama yapılmaması, üst referansınız olmasını sağlayacağı için kazancınızın artmasına neden olacaktır.)

Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi] Dd849010

Evet, para kazanacağımız sitedeki hesabımızın açılım işlemini de bitirdik.

4. Evet şimdi sıra, sitenin kullanımı ve nasıl para kazanacağımız öğrenmeye geldi.

ADIM 1
Para kazanacağımız http://bux.to adresine girip, açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan LOGIN yazan yere basıyoruz ve kayıt olurken belirlediğimiz kullanıcı adı ile şifremizi yazarak, siteye LOGIN oluyoruz.
Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi] Login10
ADIM 2
Daha sonra açılan sayfadaki SURFADS yazan yere basarak, para kazanacağım reklam linklerinin olduğu sayfaya geçiyoruz. !!!DİKKAT!!! Sayfadaki reklam linklerine sıra ile tıklayarak, açılan her yeni sayfanın 30 SANIYE saymasını bekliyoruz. Sayım bittikten sonra DONE yazıp YEŞİL TICK işareti çıkınca, para hesabımıza eklenmiş demektir.
Not: Reklamlar her gün yenilenmektedir. Reklamlara tıklamak 5 dakikanızı falan alır. Bu reklamlara tıklarsanız kolayca para kazanabilirsiniz.
Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi] 5b0fd47128e0ffaa1ea94
ADIM 3
Bu işlemi her 24 saatte bir tıklayarak kumbaramızı dolduruyoruz. Ne kadar paramız olduğunu MYSTATS bölümüne girerek öğrenebiliriz.
Bedava Premium! Resimli Anlatım (KnightOnline Rapidshare vb...) [denendi] Ad305m10
FINAL
Kumbaramızdaki miktar 10$ olunca, MYSTATS bölümünde bulunan CASHOUT/CONVERT sayfasına gireceğiz. Sayfadaki CONVERT TO CASH VIA PAYPAL yazan yere basarak, kazandığımız parayı kendi PAYPAL hesabımıza anında geçireceğiz ve Tamamen yasal olarak premium hesabımızı ücretsiz olarak PAYPAL hesabımız vasıtasıyla açacağız. Her gün 10 dakikanızı ayırmanıza kesinlikle değer!!!
Polizel
Polizel
Site Sahibi
Site Sahibi

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Sanal Polis

http://www.polizelonur.tr.gg

- Similar topics